Restaurace - Pension Český les

 

Restaurace

 

Restaurace

Restaurace je otevřena denně od 11 do 20 hodin, v létě do 22 hodin. Kapacita je 50 míst, zimní zahrada 50 míst a letní terasa 60 míst s nádherným výhledem do okolí ve směru na jih. Díky tomu je neustále pod jasnými slunečními paprsky.

Útulné prostředí zejména v deštivých a zimních dnech zlepuje a vytváří krbová kamna s nenapodobitelnou atmosférou pravého tepla.

 

Pilířem naší restaurace je česká kuchyně, zejména s tradiční svíčkovou, vepřo - knedlo a několika druhy guláše, to vše s nefalšovanými polévkami jako cibulačka, čsnečka či slepičí polévka.

Mezi oblíbená jídla patří také speciality ze zvěřiny a ryb, to vše doplněné oblíbeným plzeňským Prazdrojem a německým kvasnicovým pivem Aldersbacher.

Pravá česká kuchyně

 

Penzion

 

Vybavení pokoje

V penzionu jsou k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj. Vše s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, televizí a přípojkou na internet. Domácí zvířátka jsou také našimi hosty.

Pokoje jsou situovány na jih a tak naše hosty ráno budí (většinou) jen ranní paprsky slunce a vůně připravovaných jídel z naší restaurace.

 

Ubytování lze objednávat na níže uvedených kontaktech buď telefonicky, e-mailem nebo osobně při návštěvě u nás. Pro snazší orientaci uvádíme schéma pokojů, jež jsou v 1. patře.

Ceny ubytování platné od 1. ledna 2008
Dvojlůžkovýse snídaní900 Kč
Třílůžkovýse snídaní1.200 Kč
Přistýlkase snídaní300 Kč
Pes, kočkabez snídaně100 Kč

Po 4 dnu pobytu u nás - sleva 10 %, jedna osoba. Po domluvě lze cenu upravit.

Půdorysné zobrazení pokojů v 1. patře


Logo Restaurace Český les

Restaurace pension Český les
Horní Folmava 31
345 32 Česká Kubice

tel.: +42 379 793 026
fax.: +42 379 793 558
e-mail: ceskyles@seznam.cz

© Restaurace - Pension Český les 2008